Kategorie

Novinky

Slevy

Hledáte práci, kde můžete spojit zájem o módu s péčí o zákazníky, a přitom vám ještě zbyde čas na vaše osobní záležitosti?

Baví Vás komunikace se zákazníkem? Jste pozitivní a rádi se usmíváte?

Chcete pracovat v centru Brna v příjemném prostředí?
Jsme stabilní rodinná firma s pevným zázemím.

Prodáváme pánskou módu od roku 1994.

Nabízíme práci prodavačky na zkrácený pracovní úvazek 15 – 20 hodin týdně.

Nastoupit do naší prodejny můžete klidně ihned nebo dle dohody. Jedná se o zástup MD/RD.

Co bude vaší pracovní náplní?

Kromě práce se zbožím se budete dobře starat i o naši prodejnu

Se zákazníky budete v úzkém kontaktu a ráda jim aktivně poradíte

Náplň práce:

  • Prodej pánské módy na prodejně

  • Komunikace se zákazníkem osobní i telefonická

  • přejímka zboží

  • Komunikace se zákazníky a vstřícný přístup k nim jsou pro vás na prvním místě

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní zavedené společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Sleva na produkty a bonusy z prodeje

  • Práce na poloviční úvazek/brigáda

  • vhodné pro studenty i důchodce

Požadujeme:

  • Komunikativnost

  • Znalost práce s PC. (pokladna, e-mail, internet)

  • Jste časově flexibilní a nevadí vám odpolední směny do 18.00

  • Máte chuť se stále učit něco nového o našich produktech

  • Je na vás spoleh a do své práce dáváte všechno

  • Prodej si užíváte a máte ho v krvi (zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků je výhodou)

  • Zodpovědnost, férové jednání a loajalitu

Místo pracoviště:

Náměstí Svobody 16 Brno

Nabídky zasílejte písemně na e-mail

Kontakt:

Alice Lesovská

assante@assante.cz

+420 603 170 031